OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 CZK

Spolupráce

Společné tvoření přináší nový rozměr do tvorby všech zúčastněných. Je to takový květ života. Každý přispěje svou jedinečností a propojí svůj dar s darem někoho dalšího. Je to takový "Tanec hvězd" :-). Máte-li pocit, že se chcete přidat, ozvěte se :-).

Novinka:

Moje vize je taková.: Setkat se společně v kruhu žen (i mužů?) a moci sdílet své tvoření (platí pro všechny zúčastněné). Pochlubit se, inspirovat se, navázat nové spolupráce. Nechat vesmír, ať se uděje to, co má. Mohu udělat základ, od čeho se odpíchneme, dovezu šperky, povídání o dřevu, přechodu od stavu zaměstnance do stavu tvůrce, povídání o neobyčejně obyčejném životě na samotě u lesa... a ráda budu prozkoumávat dary každého, s kým se setkám. Setkání může být odpolední i večerní.

  • Kolekce lněných šatů a šperků

    Autorkou lněných šatů je Mgr. Renata Součková - www.zrozenaprokrasu.cz. Setkaly jsme se poprvé v březnu 2019 a domluvily spolupráci. V květnu jsme již měly hotovou první společnou kolekci, kterou jsme prezentovaly na festivale Alchymistické Litomeřice. 

     

    1.6.2019 | Článků: 7


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.