OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Originální, ručně drhané šperky, tvořeny v tichu a bez použití kovových částí či lepidel, tedy zdravé a léčivé. Každý šperk je originál, neopakovatelný, jedinečný, jako každý z nás. Opředení kamene nebo dřeva tímto způsobem znamená někalikahodinové uzlíkování lněných či konopných nitek nebo brazilských povoskovaných šňůrek. Každý kámen si vyžádá své a já mu dopřeji úctu, pozornost i čas. Těší mě dívat se na pomalé zrození díla přírody a člověka. Energie obou se pak vzájemně proplétá a násobí.

"Inspirováno srdcem, tvořeno s láskou."
Hania

Nejaktuálnější nově vzniklé šperky najdete na facebooku - stránky:

"Hania"

"Micro macramé ČR"

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA:

šperky na prodej a nabídka kurzů jsou na Fleru - odkaz zde

MATERIÁL, ze kterého šperky vznikají:

Jedná se o nejkvalitnější voskovou niť jaká v Jižní Americe existuje a možná i ve světě. Netřepí se, krásně drží tvar, má sametový lesk, je s ní radost pracovat! I po několika letech jsou náhrdleníky dělané z nich jako nové.

Ideální na práci s kůží, drhání, navlékání, jdou krásně zatavit plamenem.

PRODEJ:

Nabízím možnost odmotat si u mě v ateliérubrazilské povoskované šňůrky, cena 4 Kč/m, výběr ze cca 60 odstínů. Je dobré volat předem (abych tam byla) 603 354 115. Pokud to nebudu zvedat, napište sms, ozvu se vám.

POZNÁMKY A TIPY:

Radím vždy zpět po použití šňůrky uložit do pytlíčku a budete mít krásnou a čistou niť na hodně let. Vosková niť má totiž tendenci se špinit, kdyby byla volně hozená někde v dílně ... i to by nebyl konec světa, jde omýt. A chránit před světlem, prachem a vysokými teplotami ...

Fotogalerie šperků zde

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.