OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Zásnubní třešňová kolekce

Autorská kolekce z třešňového dřeva je určena pro mladou ženu, která se rozhoduje vstoupit do svazku manželského a založit rodinu. Třešňové dřevo je propojeno s Lunou a podporuje ženskou energii. Třešeň je ispirativní strom, který má mnoho různých podob, stejně jako žena - bílá nevěsta obsypaná vonícími a včelky lákajícími květy; v plné síle se zralými červeně svítícími sladkými a šťavnatými plody a krásně zbarveným a pružným dřevem, které může krášlit naše domovy.

Pro ženu je tato kolekce připomínkou toho, že jen šťastná a o sebe pečující žena může rozdávat radost a lásku svému muži a svým dětem. Že své dary a vnitřní záři je třeba hýčkat a sytit je. Že nejlépe své budoucí děti naučí svým vlastním příkladem, že je třeba si vážit sebe. Pak je totiž plná náruč lásky i na rozdávání. Stane se připomínkou a spojnicí v čase k mladé ženě v plné kráse, do které se muž zamiloval a kterou si přeje mít po svém boku do konce života.

Kolekce se skládá z náhrdelníku; náramku na zápěstí či na paži, náušnic a ozdoby na hřbet ruky.

Cena: 2500 Kč

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.