Kolekce šperků a lněných šatů

Autorkou lněných šatů je Mgr. Renata Součková - www.zrozenaprokrasu.cz. Setkaly jsme se poprvé v březnu 2019 a domluvily spolupráci. V květnu jsme již měly hotovou první společnou kolekci, kterou jsme prezentovaly na festivale Alchymistické Litomeřice. 

Vstupte do e-shopu s nabídkou šperků ZDE.

 • Temně modrá kolekce

  Temně modrá barva okořeněná bílou je velmi elegantní a vznešená kombinace. Z obyčejných šatů se stanou večerní, z obyčejné ženy se stane jedinečná a sebe-vědomá Žena. Tato kombinace je velmi oblíbená a sluší snad každé.

 • Riflově modrá kolekce

  Elegance na večer i běžné nošení. Šperky mnoha podob. Takto široký záběr mají díky dvěma odstínům modré, které ozvláštňují tuto kolekci slušivou jak k lněnem šatům, tak i k riflové sukni či letním šatům.

 • Režná kolekce s olivovou krajkou

  K opálené kůži naprosto jedinečné a dokonalé. Jemnost, krása, něha, to vše evokují barvy bílá, krémová a olivová, které tuto kolekci utváří v dokonalé alchymii.

 • Zlatavě hnědá kolekce

  Tři odstíny zlatavých barev s teplou kresbou dřeva působí velmi hřejivě, konejšivě a upřímně. Vyvolávají pocit důvěry a přijetí. Bílé dřevěné korálky dodají kapičku slavnostního okamžiku a můžete se se šperkem vydat na ples i na večerní procházku se svým milým při západu slunce. Romantika, neobyčejná obyčejnost a kaička tajemna. To jsou alchymistické ingredience, ze kterých byly namíchány tyto šperky.

 • Lunární kolekce

  Luna a žena patří k sobě. Proměnlivost, cykličnost, temnota, hlubina, plynutí. Spojení se svou ženskou podstatou je léčivé a blahodárné. Kvalita noci dává spočinout a regenrovat síly. Až slunce vyjde, budeme připraveni...

 • Módní přehlídka - Alchymistické Litoměřice

 • Velbloudí šaty s hráškovými šperky

  Ornamenty, lípa, zelená. To vše povzbuzuje srdeční čakru. Šperky jsou elegantní a léčivé.