Odkaz na šperk v e-schopu 

Umělecky vybroušený vltavín z dílny Pavlíny Čambalové, upevněný brazilskými povoskovanými šňůrkami ve velmi jemném provedení technikou micro macramé (vázání uzlů), doplněný českými granáty. Spojení energie nebeské (vltavín) a zemské (granát).

Délka závěsu je nastavitelná podle potřeby. Velikost vltavínu je 20 x 14 mm. Vltavín je vybrušován z jedné strany, zadní strana je ponechána v původní podobě (viz foto). Technika uchycení nijak násilně nezasahuje do umělecky vybroušeného kamene, je tedy možné ho po čase opět oživit novým uvázáním, změnou v určení (třeba vyrobit čelenku) apod.

Vltavín (Moldavit) je křemičité sklo tektického původu, který vznikl dopadem obrovského meteoritu na Zemi (konkrétně v německém kráteru Reis). Žárem, způsobeným dopadem tohoto tělesa, se roztavily okolní horniny a rozstříkly se do velké dálky, kde vznikla dnešní naleziště. Jedná se o vzácný "kámen", který se nachází pouze v České republice v povodí řeky Vltavy a jeho zdroje se postupem času vytěžují a ztenčují.

Vltavín je kamenem štěstí a plodnosti. Umožňuje komunikaci s vyšším já, nejvyššími mistry a vesmírnými posly.  Zavede vás do vyšších dimenzí a umožní projít procesem růstu. Otevírá a čistí různé bloky a harmonizuje čakry. Urychluje duchovní růst. Položený na třetím oku se můžete pohybovat dopředu budoucností nebo zpět minulostí, abyste zmírnili současné trápení nebo pochopili smysl toho, co se odehrává mezi jednotlivými inkarnacemi. Dovolí vám cestovat do jiných životů. Pomůže vám zjistit, co je třeba udělat v tomto životě, aby jste předešli nepříjemným důsledkům. Pomáhá odprostit se od každodenních starostí - od strachu z budoucnosti a obav o peníze. Přináší inspiraci a nečekaná řešení, která vás vedou kupředu. Spouští mocné přívaly světelné energie směrem do těla a zvyšuje osobní vibrace.

Léčebné využití: učí hledat příčiny a zdroje nerovnováhy a tím pomáhá jejich uvolňování a následnému léčení. Vhodný jako pomůcka pro terapeuty a léčitele ke stanovení diagnózy.

Doporučení:

- Používejte při meditaci spolu se stabilizačním křišťálem nebo uzemňujícími kameny  (hematit, záhněda, aj.).

- Vltavín je křehký, proto by se neměl čistit solí.

(citace z webu Nefertitis.cz)

Délka závěsu je nastavitelná. Technika uchycení se jmenuje micro macramé a jsou použity velmi tenké brazilské povoskované šňůrky vysoké kvality.

"Inspirováno Srdcem,
tvořeno s Láskou."

Hania

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!