Ohlasy, Ó hlasy

Čtu od Vás mnoho krásných ohlasů a díků za šperky a tak si říkám, že je možná na čase se pochlubit vlastním peřím.
Děkuji, že díky Vám mohu tvořit krásu, následovat vlny tvořivosti, žít svůj život s činností, která mi dává hluboký smysl a "pracovat rukama". Děkuji, že mě inspirujete.

DSC09381.JPG

Ester

Krasny den,

dnes dorazil naramek, dekuji moc. 
Ach. Je to prekrasny vzacny kousek!
Moc jsem se na nej tesila.
 Uz nekolik mesicu ho mam v oku; k narozeninam my moje rodice koupili od vas nahrdelnik s nausnicemi (tez hnede), a dostala jsem nejake penize; tak i pres jeho cenu zustal v mem oku a❤️A tak se raduji, ze byl Opravdu pro me a pockal na me.

DSC08328.JPG

Iva

Dobrý den,
ještě jednou se ozývám, mám asi potřebu se s Vámi sdílet o radosti, kterou měla dcera z Vašeho šperku.
Nebyla jsem si moc jistá barvou, ale objednala si i nové oblečení a sedlo to perfektně.
Ještě jednou děkuji a přeji radost z Vaši práce a mnoho spokojených zákaznic.

DSC00066.JPG

Jana

Dobrý den, dnes mi dorazil od vás náhrdelník-mandalka, nazvaný smrkové výhonky. Velmi mne oslovil již na vaší stránce, doslova na mě zasvítil. Jeho energie je nádherná...hned jsem si ho ,,oblékla,, a už se mi ho nechce vůbec sundavat. S pár kapkami mého oblíbeného éterického oleje se stal mou součástí, cítím se chráněná a milovaná... Jste úžasná ,,čarodějka,, v tom nejlepším slova smyslu, svou tvorbou rozesíláte mezi lidi doslova kousky lásky. Pracuji 30 let v přírodě, v lese , naciťuji a vím, co umí pro někoho možná docela obyčejné dřevo...a když se setká s milujícím srdcem a šikovnýma rukama, vznikne něco neobyčejného...přeji vám, ať se vám daří. Jana

DSC00066.JPG

Sabina

Dobrý den, Hanio,

Vaše šperky jsou krásné a originální, sama mám už tři různé a stále bych si z Vaší nabídky vybrala. Velmi ráda je nosím, mají krásnou energii.

Přeji Vám, ať se vše daří.

Sabina

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!