OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Rodinná a přátelská hra

„Obrať se a hlaď se
aneb Laskavé rozplétání“

Tato hra není soutěživá, vědomostní ani rychlostní a postřehová, ale …léčivá. Je v ní ukryto mnoho moudrosti a zkušenosti našich předků a pomáhá otvírat bránu k naší vnitřní moudrosti, vnitřnímu vědění. Je inspirována starou ženskou ruční tvořivou technikou, pletením a předříkáváním si v duchu stále dokola – „obratce a hladce“. I my se pleteme a proplétáme – životem. Dnes zkusíme začít rozplétat. S laskavostí, trpělivostí a láskou, se kterou ženy pletou, i ty dnes budeš rozplétat. A protože budeš rozplétat spleteniny života a dívat se do sebe dovnitř, říkej si u toho v duchu – „obrať se a hlaď se, obrať se a hlaď se…“. Buďme k sobě laskaví, když se proměňujeme. Aneb – počítej svá požehnání.

Hra, která vede k úctě, pokoře, moudrosti, vděčnosti, laskavosti, naslouchání sobě i ostatním.
Pomocí otázek se dostaneš do čtyřech oblastí sebe sama, tvého bytí – tělu, emocím, rozumu a vztahům a tedy k tobě celistvému. Budeš se učit jednotlivé části  více vnímat, uvědomovat si, že každá je důležitou součástí tebe samého, nikoli však jedinou.

Hra je založena na laskavosti, dostane se ti možnosti poděkovat za minulost a uvědomit si dary, které z ní vzešly, soustředit pozornost na přítomnost i sdílet tvé představy, sny a vize budoucnosti. Během této hry uslyšíš mnoho láskyplných slov „bílé magie“ a budeš mít možnost jich mnoho rozdat. Vítězem v této hře je každý, kdo se jí zúčastní, protože spoluhráči se posilují navzájem, vztahy mezi nimi zesilují a přichází i obrovské vnitřní povzbuzení, když nacházíš odpovědi v sobě. Do této hry jsem vložila souhrn všech svých dosavadních vědomostí (ať už z oblasti psychologie či starých učení různých kultur), ale i moudrost získanou vlastní zkušeností. Silnou tvořivou energii podporují i dřevo, ruční malby i přírodniny, které jsou použity. Zkrátka předávám ti mnoho tvořivé energie, životní moudrosti a držím ti pěsti, ať dokážeš číst i mezi řádky, uslyšíš zatím neslyšené, zahlédneš dosud neviděné a ať se ti daří s laskavostí rozplétat svůj osobní příběh. Kéž je ti tato hra a dary přírody pomocníkem na cestě ke svému středu, k růži, k celistvosti.

Cena: 1 200 Kč

Šťastnou cestu.

S úctou a Láskou Hania

Hania Jeništová                                                                              www.stvorenim.cz
Horní DobroUč 1                                                                           
jenhana@seznam.cz
561 02 Dolní DobroUč                                                                      +420 603 354 115

Příklady otázek:

Tělo:

Na kterou část svého těla jsi pyšný?

Vydechni a zadrž dech co nejdéle. Potom sleduj pocit při nádechu. Jaké to bylo?

 

Emoce:

Už jsi viděl někoho „svítit“ radostí? Kdy to bylo?

Co tě dobíjí, dodává ti energii?

 

Rozum:

Co se ti dnes povedlo?

Kdyby bylo všechno možné … co bys udělal pro svět?

Vymysli si svůj erb, který tě bude nejlépe vystihovat a popiš ho nebo nakresli.

 

Vztahy:

Co dělala babička a bylo ti to milé, když jsi byl malý?

Kdo je pro tebe nejdůležitější člověk na světě?

Ohlasy:
Ahoj Hani, ráda bych se s tebou podělila o včerejší zážitek. Tento týden máme na prázdniny vnučky. ( 7 a 9 let.) Jsem sice v práci a dopoledne se stará děda. Ovšem odpoledne a večery jsou naše. A konečně nastal ten pravý okamžik, abychom si zahrály hru od tebe.

Hodně je zajímal už sám obsah.Bylo
pro ne neobyčejné, že někdo obyčejný dokáže vymyslet, vyrobit takovou věc. Už si s ní hrály vlastně od rána, protože jsem jim zasifrovala zpravy ohledně laviček s kamínky. A ty poschovavala v zahradě a doma. 
Byly nadšený z toho, že hra nemusí mít pevná pravidla, že si mohou volné tvořit, že se nevyhráva.
A povídání samo o sobě bylo fantastické. Hodně slovům nerozumnely a tak jsme si modelovaly situace, aby si to dokázaly představit. Pro mě osobně to mělo velikou sílu. Například jsem si uvědomila, že bych se, když je potřeba měla řádně rozvztekat. Vzteklá veverka mě to krásně předvedla. hned jsem se cítila uvolněnější.
Byl to krásný večer pro nás pro všechny holky.. Děkuji za sebe a mám vyřídit obdiv a poděkování od Natálky a Dominicky.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.